درباره ما

photodune-6670322-typewriter-m-480x480درباره ما

شرکت کانی پلاست شیلر یکی از شرکت های پیشروب ایرانی در تکنولوژی ساخت و طراحی قطعات صنایع پلاستیک و لاستیک می باشد.

موسسین این شرکت در سال 1383 فعالیت خود را با نام تجاری کینگ سیلندر در زمینه صنعت پلاستیک شروع نموده و ضمن تداوم رشد در سال های متمادی، نهایتا در سال 1393 با توسعه و راه اندازی کارخانه خود در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان، فعالیت های خود را تحت عنوان شرکت کانی پلاست شیلر ساماندهی نمودند.

این شرکت با سرمایه گذاری های انجام گرفته، به کارگیری ماشین آلات مدرن و جذب پرسنل مجرب توانسته در حیطه ساخت محصولات با کیفیت بالا، تنوع محصول و تیراژ تولیدی معیارهای جدیدی را به صنعت ساخت ماشین آلات پلاستیک ایران هدیه نموده و رقابت با محصولات معتبر اروپایی را سرلوحه تولیدات خود قرار دهد.

 

توانمندی ها

در حال حاضر این شرکت توانایی ساخت انواع سیلندر و مارپیچ یکپارچه با طول حداکثر 4 متر و قطر داخلی 300 میلیمتر را دارا بوده و در طول های بالاتر امکان ساخت چند قطعه ای مهیا می باشد. همچنین شرکت شیلر به عنوان اولین تولید کننده و دارنده ثبت اختراع در زمینه سیلندر های بی متال (BiMetal) امکان طراحی و تولید این محصول را برای انواع سفارشات مصرف کنندگان به صورت تخصصی و با کیفیت بسیار بالا دارا می باشد

 

کنترل کیفیت

شرکت شیلر با توجه به استراتژی خود مبتنی بر تولید محصولات با کیفیت بالا ضمن فعال سازی فرآیند کنترل کیفیت، ضمن استفاد از محصولات اولیه فولادی با آنالیز مشخص و دارای شناسنامه جهت تولید کلیه محصولات خود، در چند مرحله عملیات سنجش سختی، تنش زدایی و کنترل ابعادی را انجام داده و عملیات حرارتی مورد نیاز را تحت مشخصات کنترل شده اجرا می نماید. برآیند فعالیت های انجام شده باعث گردیده تا مقاومت سایشی استجکام مکانیکی و در نهایت طول عمر مفید محصولات تولید شده در سطح بسیار مطلوبی قرار داشته باشد.